Logo

NOVI SEDISTA LORELLI 2018

Број на оглас: 2923938 | Објавен на: 13.06.2019, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Вид на оглас: Се продава


EU standart so 5 zastitni kolani .Ot 9-36kg tapicerijata se svala za pranje.Prakame po kargo tel.078553682

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Masi

Потврден огласувач