Logo

CITROEN C4 COUPE 14 16V 2007

Број на оглас: 2924379 | Објавен на: 16.02.2019, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FULL OPREMA
2007 DEKEMVRI
DVA KLUCA-KOD KARTICA-SERVISNA KNIGA
192000KM

BEZ ZAMENI

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ICE

Потврден огласувач