Logo

CLK 270 cdi...mercedes 2004....AVANTGARDE....

Број на оглас: 2925051 | Објавен на: 10.07.2019, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: CLK 270

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Цена: 4.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ispraven registriran ekstra cena za Kesh...novi gumi....cena za zamena 7000e

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 d

Потврден огласувач