Logo

LANCIA MUSA 13 MULTIJET 100000km

Број на оглас: 2925846 | Објавен на: 16.02.2019, 10:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lancia

Модел: MUSA

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007 dizel
100000 KM
DVA KLUCA

BEZ NIKAKVI ZAMENI

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 ICE

Потврден огласувач