Logo

Orginal Pioneer MVH 280FD

Број на оглас: 2926194 | Објавен на: 22.10.2019, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radioto e staro edna godina a koristeno e samo 2-3 meseci,radioto e top,izlezite se 4x100 wati,samoto radio si ima vgradeno pojacalo i mnogu e mocno.ima mnogu ubav displej,sveti crveno.https://www.pioneer-car.eu/eur/products/mvh-280fd/specifications

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  jugoslav

Потврден огласувач