Logo

Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали

Број на оглас: 2926456 | Објавен на: 14.03.2020, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Старински лустери од месинг, дрво и вистински кристали, можете да ги најдете во Безистен, Битола, во Јадро.
Може да купувате со Lyoness картичка.
tel. 070395597

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач