Logo

FORD FOCUS C MAX 1.6 TDCI 2005 DELOVI

Број на оглас: 2927728 | Објавен на: 13.06.2019, 05:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Sreten

Потврден огласувач