Logo

Termo pecka 6 kilovatna

Број на оглас: 2927981 | Објавен на: 19.08.2019, 21:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 11 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava termo pecka, 6kw,mnogu malku koristena i vo odlicna sostojba. Peckata gi ima i site cigli koi se redat vnatre. Kontakt na 075/361-048,vo sekoe vreme. Cena po dogovor.

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  pero

Потврден огласувач