Logo

Toyota Auris 2.0 D-4D 2007

Број на оглас: 2928226 | Објавен на: 24.03.2019, 10:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Toyota

Модел: Auris

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota Auris 2.0 D-4D, произведена 2007 година, во одлична состојба.

Двозонска автоматска клима, електроника на прозори и ретровизори, оргинално радио CD од Toyota, команди на волан, 4 нови летни гуми со алуминиумски бандаши, ABS, airbag, магленки, 126 коњски сили, темпомат, возилото се стартува без клуч, светлосина боја, зелен картон, EURO 4.
Цена по договор.
Контакт тел. 075/485-105 Кире

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Благоја