Logo

Masina za sienje

Број на оглас: 2929113 | Објавен на: 05.08.2019, 22:31
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 €

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam SINGER masons za sienje ,ispravna.

  Демир Хисар

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач