Logo

4 DIZNI DIZNA PUMPA ISPRAVNI ZA SEAT VW AUDI SKODA ZA 140HP

Број на оглас: 2929558 | Објавен на: 11.04.2019, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: golf

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 140 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


4 DIZNI DIZNA PUMPA ISPRAVNI ZA SEAT VW AUDI SKODA ZA 140HP

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Mio

Потврден огласувач