Logo

Се продава црево за прскање

Број на оглас: 2931051 | Објавен на: 10.06.2019, 18:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градина Опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продават две црева за прскање лозаро-градинарски култури.Едното црево е широко 10mm и е со должина 50м, а другото е широко 8mm и е со должина 10mm
Цена 1м-15ден.

Тел: 075-551-975
Мирјана

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Mirjana

Потврден огласувач