1 / 3
Freza 3.30m kako nova
2 €
Цената не е фиксна
29.04.2023 09:56

Прилеп / Прилеп

frezata e mnogu malku koristena na neze ima 100nozina raboti odlicno !!!

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
075937375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам