1 / 8
Apartman vo Ohrid
25 €
07.06.2023 18:45

Охрид / Охрид

Se izdava pomal stan za nova godina na samo 7min peski do strogiot centar, So lift,klima,kabelska TV i sopstven parking.
Viber 072543277

Viber 072543277, Zoran

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
072543277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам