Logo

SE PRODAVAAT NIVI VO SELO DOLNO SRPCI

Број на оглас: 2932897 | Објавен на: 18.06.2019, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 24000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Itno se prodavaat nivi vo okolinata na dolno srpci.cena po dogovor.informacii na 078-206-902

  Битола    Општина: Могила

Прати Е-Маил

  XXXXX