Logo

ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Број на оглас: 2933145 | Објавен на: 15.10.2019, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: Поткровје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2016

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Tomaki Dimitrovski

Цена: 250 €
300 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


STANOT E SLOBODEN OD 1vi NOEMVRI
Se iznajmuva stan vo stog centar, do grcki konzulat, nova gradba 2016 god. Opremen so nov mebel, klima ured, kujna, video nadzor, itn.
Smetki za struja, voda, i drugi reziski trosoci ne se vkluceni vo cenata, istite gi plakate sami.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Domnika

Потврден огласувач