Logo

Сандаци за пчели ЛР и Фарар

Број на оглас: 2933203 | Објавен на: 27.02.2019, 13:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Се продават користени сандаци за пчели:
- 29 ЛР
- 29 фарар
со рамки, подници, поклопни даски, збегови и капаци.
Може да се комбинира (плодиште ЛР и медишта Фарар) по Ваш избор.
Екстра цена за сите комплет.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач