Logo

видео проектор SONY VPL-EX100

Број на оглас: 2934987 | Објавен на: 18.05.2019, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео проектори и опрема

Вид на оглас: Се продава


се продава видео проектор SONY VPL-EX100
многу малку користен
резолуција 1024x768

спецификација на линкот
https://www.projectorreviews.com/sony/sony-vpl-ex100-lcd-projector-a-comparison/

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan