1 / 2
delovi od kombajn zmaj 133
1 €
27.01.2023 14:38

Прилеп / Прилеп

delovi od kombajn zmaj 133 (momentalno ima delovi od dva kombajni bunkerasi i tri vrejkasi)

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
075692017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам