Logo

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2002g reg do 05.19 Mozi zamena

Број на оглас: 2935269 | Објавен на: 12.02.2019, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara Picasso

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
2.350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2002g Najdobriot motor, FUL oprema,reg. do 16.05.2019 Meneti diskovi i plocki 4.000km, i komplet kaisi i filtri pred 500 km, 4 novi letni gumi, 2 zimski, stegnata KAMEN, reg. do 05/2018, Cena po dogovor, MOZNA ZAMENA, SO VASA DOPLATA..DAJTE PONUDA 078/216-511 Ilija

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 ilija

Потврден огласувач