Logo

Детска количка Bertoni

Број на оглас: 2935603 | Објавен на: 05.07.2019, 23:37
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.700 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Се продава користена детска количка тип Bertoni.
Количката има штитник од сонце, мрежа за шишиња, се склопува како чадор.

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач