Logo

ВИЉУШКАР

Број на оглас: 2936911 | Објавен на: 17.04.2019, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


СЕ ПРОДАВА ВИЉУШКАР
носивост 3t
ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА
ПРОВЕРКА ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ
МОЖНА КОМПЕНЗАЦИЈА

ЦЕНА ПОВОЛНА

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Виножито

Потврден огласувач