Logo

ПЕСКАРЕЊЕ, АНТИКОРОЗИВНА ЗАШТИТА И МОЛЕРАЈ

Број на оглас: 2936934 | Објавен на: 14.04.2019, 20:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


НУДИМЕ НАЈПРОФЕСИОНАЛНИ УСЛУГИ ОД ПЕСКАРЕЊЕ СО ПЕСКАРИ НА ПЕСОК
ЧИСТЕЊЕ НА ФАСАДИ СО ВОДЕНА ПЕСКАРА
И БОЈДИСУВЊЕ (МОЛЕРАЈ)

ПОВОЛНО И КВАЛИТЕТНО

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Виножито

Потврден огласувач