Logo

Megane 1.5 dci neuvezuvan 2009

Број на оглас: 2938783 | Објавен на: 22.01.2019, 15:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Megane 1.5dci neuvezuvan, ne udiran, top sostojba, redovno i celosno servisiran, + set dobri zimski gumi,
registriran do kraj na 2019

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Dusko

Потврден огласувач