Logo

Се продава козјо сирење со висок квалитет.

Број на оглас: 2939534 | Објавен на: 18.05.2019, 06:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Сирење /Млечни производи

Вид на оглас: Се продава


Се продава козјо сирење со висок квалитет. Има 20 канти по 15 кг. Информации на број 077 815 914 Борче.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Oglasnik992