Logo

DVD RW Rezaci za Lap Top

Број на оглас: 2941885 | Објавен на: 17.01.2020, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / CD / DVD / Bluray

Вид на оглас: Се продава


1. DVD Writer Model SN-208 – Изваден од Toshiba Lap Top – 600 денари,
2. DVD Writer Model DS-8A8SH – Изваден од Acer Lap Top – 600 денари,
ПРАЌАМ ПО КАРГО

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Klimce

Потврден огласувач