Logo

RAM Memorija za Lap Top

Број на оглас: 2941920 | Објавен на: 09.02.2020, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


1. 1GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin PC3-10600S 1333MHz (за лап топ) – 300 денари
2. 1GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin PC3-10600S 1333MHz (за лап топ) – 300 денари
3. 1GB DDR3 Memory SO-DIMM 204pin PC3-8500S 1066MHz Samsung (за лап топ) – 300 денари
4. 1GB DDR2 Memory SO-DIMM 200pin PC2-5300s 667MHz (за лап топ) – 250ден

ПРАЌАМ ПО КАРГО

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Klimce

Потврден огласувач