Logo

Polnac za Laptop (HP i Toshiba)

Број на оглас: 2941972 | Објавен на: 15.04.2019, 13:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


1.Оригинален полнач за Toshiba Laptop - PA3917U-1ACA, 75Watt, 19V, 3.42A - 800 денари

ПРАЌАМ ПО КАРГО!

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Klimce

Потврден огласувач