Logo

Tastaturi za Laptop (Toshiba i HP)

Број на оглас: 2941983 | Објавен на: 23.04.2019, 07:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


1.Тастатура за Toshiba Laptop – MP-11B96U4-528 – 800 денари
2.Тастатура за HP (Compaq) Laptop - AE0P6I00010 – 800 денари

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Klimce

Потврден огласувач