Logo

Dynacord

Број на оглас: 2943849 | Објавен на: 27.11.2018, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dynacord 2 - F8 i 4- 150 originalni! Nitu ednas servisirani kako novi!

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 lindi

Потврден огласувач