Logo

Ktm lc4 640

Број на оглас: 2944802 | Објавен на: 12.02.2019, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: KTM

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2006

Модел: lc4 640

Километри: 15000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dime

Потврден огласувач