1 / 5
SERVIS ZA LAPTOPI I DESKTOP PC....BRZO,KVALITETNO I KORETNO
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2022 08:12

Кисела Вода / Скопје

Вршиме сервис и форматирање на десктоп,лаптоп компјутери,чистење и подмачкување на вентилатори,промена на термална пастана процесор и графика,поправка на матични плочи од лаптоп и десктоп компјутери,ресетирање BIOS,поправка на секаков вид на електронски уреди,БРЗО,КВАЛИТЕТНО и КОРЕКТНО
Јавете после 17часот или пишете на вибер 076692883
- НАС НИ Е ВАЖЕН КВАЛИТЕТОТ А НЕ КВАНТИТЕТОТ.
- ЗАДОВОЛНИТЕ КЛИЕНТИ СЕ НАШИОТ НАЈГОЛЕМ УСПЕХ

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам