Logo

Suzuki RM-Z 450 Registriran MK tabli

Број на оглас: 2946861 | Објавен на: 05.04.2019, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2007

Модел: RM-Z 450

Цена: 2.650 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Suzuki RMZ 450
Vo top sostojba
Napraven celosen servis
Registriran na MK tablici
Moze zamena za ATV
Info na 071 225 125

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ЛУКСОН

Потврден огласувач