Logo

Пумпа за измолзување Lansinoh

Број на оглас: 2949589 | Објавен на: 19.08.2019, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.700 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка детска храна

Вид на оглас: Се продава


Се продова рачна пумпа за измолзување Lansinoh малце користена во одлична состојба.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Aleksandar Trajkovski

Потврден огласувач