Logo

TOPSOSTOJBA HONDA CPR 600RR

Број на оглас: 2949618 | Објавен на: 16.09.2019, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2003

Модел: CPR 600RR

Километри: 35000

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Bug tabli

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  acko

Потврден огласувач