1 / 1
IZDAVAM GARAZA VO FLATIRON-RAMPA
По Договор
01.12.2020 15:24

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

16 m²

Izdavam garaza vo Zgradata na Adora-FLATIRON na Rampa-Kisela Voda...070 518 222

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се изнајмува од:

Borce
Потврден огласувач
070518222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам