Logo

prodavam polovni gumi

Број на оглас: 2952768 | Објавен на: 24.05.2019, 09:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 polovni gumi za djip BF GOODRICH LONG TRAIL T/A 245/70/16 vo dobra sostojba tel 071 776 467

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 jovana vasevska

Потврден огласувач