Logo

Kombe

Број на оглас: 2954329 | Објавен на: 05.09.2018, 20:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombe mazda e 2200 dizel 1997 god. Pominati157000 prv gazda vo odlicna vozna sostojba kombinirani 6 patnici plus tovar. PRODADENO!

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Dzevat

Потврден огласувач