Logo

Peugeot Citroen berlingo partner

Број на оглас: 2958092 | Објавен на: 21.08.2019, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Citroen berlingo 2.0HDI 1.9 D
PEUGEOT 306 1.8 8V benzin mk dok
PEUGEOT 206 1.4 8v benzin mk dok

  Кичево

Прати Е-Маил

  nenad

Потврден огласувач