Logo

AUDI 80 B4 I B3 celi ili na delovi

Број на оглас: 2958132 | Објавен на: 18.01.2019, 20:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 80

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 70000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI 80 b4 1.9TDI HAVARISANO voziloto moze da se proba motorot ne e osteten.


SE PRODAVA CELO ILI VO DELOVI.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 BANDAZI I GUMI

Потврден огласувач