1 / 12
Се изнајмуваат нови апартмани во центар.
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2022 18:21

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Повеќе од 3 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Vardarska br.4 Prilep

Се изнајмуваат повеќе станови во центарот во Прилеп.Становите се нови опремени со клима,машина за перење,интернет, кујна,тв итн.Имаме еднособни,двособни,трособни.тел.070/706-821Горан

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

goran
Потврден огласувач
070706821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам