Logo

Куќа во центарот на градот

Број на оглас: 2958916 | Објавен на: 03.10.2018, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 30 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Ocka Mihajlovski

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во центарот на градот, со основа од 100 м2, приземје плус два засебни спратови. Еден спрат располага со две спални соби, терпезарија, дневна соба, кујна и купатило. Можност за продажба и стан по стан. Цена по договор. За повеќе информации јавете се на 075674870.

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Rubin Ilijoski