Logo

Plac.magacin.

Број на оглас: 2960958 | Објавен на: 17.03.2019, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 450 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 250 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се изнајмува


Zagraden Plac od 450kv ima priklucok na struja voda I kanalizacia
Ima porkien del ( nastresnica ) od 50kv kancelaria od 10kv I VC koe e vo funkcia
Placot se naogja vo cair na 50 metri od gimnazijata CVETAN DIMOV

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 toso

Потврден огласувач