Logo

BMW X5 3.0D

Број на оглас: 2961728 | Објавен на: 16.07.2019, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 9.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava BMW X5 3.0d
Domakinski cuvan, garaziran, se funkcionalno, redovni servisi so site fakturi od ovlasten BMW servis do posleden kilometar.
Reg. do 10.07.2020
Dva para bandasi :
Letni : 255/50/r19 Matador 2018
Zimski: 235/65/r17 Petlas 2019
Za poveke info javete se na mob.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач