Logo

Renault Twingo

Број на оглас: 2961995 | Објавен на: 26.01.2019, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 43 kw / 58 ks

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba (pali vozi) klimatizirana vo dobra sostojba registrirana moze da se proba vo sekoe vreme poveke inf na tel. 077553077

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 katence

Потврден огласувач