Logo

FORD FIESTA 1.4 TDCI PRV SOPSTVENIK

Број на оглас: 2962060 | Објавен на: 16.06.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ford fiesta 1.4 tdci prv sopstvenik kupena od mi da motors so servisna kniska moze da se proveri kade sakate za poveke 077695955

 Dejan

Потврден огласувач