Logo

Декоративен украсен камен

Број на оглас: 2962385 | Објавен на: 10.09.2019, 13:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Украси

Вид на оглас: Се продава


Се продава декоративен заоблен и кршен украсен камен за украсување на дворови, фонтани, огради во повеќе бои и големини.
Се продаваат во кеси од 20 кг или во џамбо вреки од по 1000 кг.
Бесплатна достава во Битола.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач