Logo

КОЖНА ТОРБИЦА (ПРИРОДНА КОЖА) НОВА

Број на оглас: 2962545 | Објавен на: 12.02.2019, 07:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.400 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава торбица од природна кожа, скроз нова, воопшто некористена, кафеава.
Димензии 30см×20см

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач