Logo

TRAKTOR DONG FENG DF304 4WD

Број на оглас: 2963341 | Објавен на: 19.04.2019, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.624 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava traktor marka DONG FENG DF304 4WD,so pogon na 4 trkala i napraveni samo 400 rabotni saati.

 Vane

Потврден огласувач