Logo

OTKUP NA IPHONI SO ICLOUD 6-6S-7-8-X IPADI 2-3-4-AIR

Број на оглас: 2963628 | Објавен на: 11.06.2019, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 7 -8-X

Боја: Gold

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 110 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


OTKUP NA IPHONI SO ICLOUD 6-6S-7-8-X IPADI 2-3-4-AIR -PRO -MACBOOC AIR PRO BLOKIRANI MOZE I ISPRAVNI SO OSTETENI EKRANI

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 FILIP

Потврден огласувач